ایزی موزیک » آهنگ بیس دار برای ماشین » دانلود آهنگ شاد جدید 98 برای رقص بندری یکجا 🎺 در یک فایل زیپ

دانلود آهنگ شاد جدید 98 برای رقص بندری یکجا 🎺 در یک فایل زیپ

آهنگ شاد جدید 98 برای رقص بندری

اگر سعی کردید اهنگهای مورد علاقه بندری خود را پیدا کنید و موفق نشدید اینجا مناسب شماست

آهنگ شاد جدید 98 برای رقص بندری

Download a new song of shad bandari makhsoos mashin

دانلود آهنگ شاد جدید 98 برای رقص بندری یکجا  🎺 در یک فایل زیپ

آهنگ شاد جدید 98 برای رقص بندری

اهنگ جزیی از فرهنگ جدا نشدنی هر سرزمینی‌ در تاریخ بشر میباشد. همچنین مردمان خونگرم و مهربان جنوبی را همواره با سازهای مخصوص و شادی و پایکوبی بیاد می‌آوریم و علت این موضوع اهمیت موسیقی در فرهنگ بومی بندرعباس و حفظ‌ کردن این سنت و عادت قدیمی توسط مردم خوب و شاده بندرعباس است.

آهنگ های شاد جدید 98 بندری برای رقص

سازهای محلی جنوبی اکثرا سازهای کوبه‌ای و دمیدنی مخصوصی ( معروف برای رقص بندری ) هستند. معمولا نوازنده در حین ساز زدن با حرکات سرو گردن میرقصد و شور و حرارت موسیقی محلی را دو چندان می‌کند. به‌طور کلی سبک موسیقی بندری یکی از سبک‌های موسیقی ایرانی‌ است. در این سبک از سازهایی همچون تومبا، تمپون و نی‌انبان برای نواختن آهنگ‌های ریتم‌دار استفاده می‌شود.

آهنگ بندری یک نوع موسیقی محلی است که در مناطق جنوبی ایران، به خصوص در استان های خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان رایج است. این نوع موسیقی دارای ویژگی های خاصی است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– **سازهای مورد استفاده**: در آهنگ بندری، از سازهای سنتی مانند دمام، دهل، دایره، زنگ، نی، سرنا، دوتار، تنبور، قیچک، کمانچه، سنتور و … استفاده می شود. این سازها با توجه به منطقه و فرهنگ محلی، ممکن است نام ها و شکل های متفاوتی داشته باشند.
– **ریتم و ملودی**: آهنگ بندری دارای ریتم و ملودی شاد، سرزنده و پرانرژی است که باعث می شود شنونده به رقص و شادی بیافتد. این ریتم و ملودی اغلب تاثیرات از موسیقی های عربی، هندی، آفریقایی و … دارد و با توجه به منطقه و فصل، ممکن است تنوع و تفاوت هایی داشته باشد.
– **مضمون و موضوع**: آهنگ بندری معمولاً درباره موضوعات مربوط به زندگی روزمره، عشق، ازدواج، جشن و سرور، طبیعت، دریا، ماهیگیری، قایقرانی، جنگ و صلح، ملیت و هویت و … است. این موضوعات با زبان و لهجه محلی و با استفاده از اصطلاحات، ضرب المثل ها، شعرها و ترانه های سنتی بیان می شوند.

برای مثال، شما می توانید به آهنگ های شاد بندری از خواننده های معروف مانند امید جهان، محمود جهان، حمید آزادی، بهروز سکتور، ایمان سیاهپوشان، محمد پنهان، محمد بختیاری، مهران میررستمی، سعید آور، علیرضا روزگار، محسن ابراهیم زاده و … گوش دهید. امیدوارم از شنیدن این آهنگ ها لذت ببرید. 😊

میانگین امتیاز 4.7 / 5. تعداد آرا: 3

بدون رای ! اولین کسی باش که رای میده !

دانلود دانلود 200 اهنگ برتر تاریخ ایران (یکجا)حمایت مالی از سایت ♥️ (Donate)

دیدگاه خود را بگذارید

    دانلود آهنگ های سال ۱۴۰۲ یکجا 😲